Zvuk artikulácia gymnastika

Vlna, penový, papier
Bavlny, vlny a pena je zábava vyhodiť, snaží sa pohnúť dopredu. Tieto cvičenia môžu sa premeniť na skutočnú hru. Napríklad, sigmacare malý kus papiera – to bude loptu. Dať na hladký povrch (na stole), dva podmienené brány a hrať futbal, sa snaží vyhodiť loptu do súperovej siete. Môžu byť použité nielen bavlna, peny a papiera, nech baby skúste vyhodiť na rôzne objekty v okolí.

Zvuk artikulácia cvičenia. Onomatopoeia
Okrem vývoja reči prístroje, ako sú hry a dokonca aj umiestnenie detí k zvieratám. Pripraviť karty s obrázkami rôznych zvierat alebo obrázky v časopisoch, knihách, alebo vyzdvihnúť hračky-zvieratá. Zvážte všetky zvieratá a hovoriť o nich, povedz nám, kto hovorí, jesť, atď. Ísť do zoo, počúvať zvuky zvierat na Internet, nechať dieťa pozoruje a spomína.

Po nejakom čase, zobraziť vaše dieťa rovnaké zvieratá opäť a opýtať sa, ako sa hovorí (vrana caws, “CAW, CAW”, slon trúb “Tu-u” revúci somár “Eeyore”, atď.).

Vytiahnuť zvuky
Pravidlá tejto hry sú jednoduché, ale deti sa radi hrajú s ich rodičmi. Vybrať určitý zvuk, zbierať plné pľúca vzduchu a začnite ťahať zvuk (na dlhý čas hovoriť bez prerušenia). Kto vydrží dlhšie? Je jasné, že dieťa! Si nezabudnite hrať spolu s malé dieťa? Jednoduchšie vytiahnuť samohlásky, ale niektoré consonants sú tiež stojí za to vyskúšať, napríklad, pískanie a syčanie.

Hra môže byť diverzifikovaný, ponúka nie len vytiahnuť zvuk, a pridať game time”, Ktorého tiger bude proficit dlhšie (zvuk” R “? Ktorých had prosodic dlhšie (zvuk” S “? Prišli sme v obchode, a tam je skutočný slon! Ako to budeme prekvapení ? A kto je prekvapený dlhšie (zvuk “O”?

Whisper
Táto hra bude rozvíjať nielen reč, ale aj sluch. Je potrebné hračky – bábiky, medveď a podobne. Dať hračku na spanie, vysvetliť svoje dieťa, že hračka je v režime spánku, takže budete musieť hovoriť v šepot, nie Prebudiť ostatných. Hovoriť o niečom, prečítajte si básne, príbehy, požiadajte dieťa, čo on pochopil a spomínať. Ale neuťahujte, hra nie je unavený, vyhlasujem, že hračka sa zobudil a teraz som opäť hovoriť nahlas.

Deti sú slabí a bezbranní členov spoločnosti: nie sú schopné v plnej platnosti starať sami o seba, úplne závislé na dospelých a nedostatok slobody výberu. Do sveta dospelých je deň, keď prijatých na oficiálnej úrovni, starať sa o mladých ľudí a dať im, aby pochopili, že sú to najcennejšie vlastníctvo ľudstva.

Nehovoriac o trestných aspekty zločinov proti deti uvedené v kódy a zákony, mali by ste venovať pozornosť ochrane svojich záujmov, ktoré sú v pôsobnosti svojich blízkych.
Autor: populárne internetový obchod Banaby.sk