LA Lakers – Oklahoma City 111:109

Dzięki trzypunktowym koszu przez Nick Young, pięć sekund przed końcem koszykówki Los Angeles Lakers pokonali NBA Oklahoma 111: 109s. Na koncie mają osiem zwycięstw i siedem porażek po raz pierwszy od pięciu lat może, po 15 meczach pochwalić dodatni bilans.

Russell Westbrook przez ostatnie sześć i pół minuty gry, zdobył 14 ze swoich 31 punktów i sprawia, że gracze Oklahoma usunięte deficytu čtrnáctibodové. Czternaście sekund przed końcem wszedł do ołowiu 109 108 Lakers krajowych i zajęło trochę czasu. Piłka przyszedł Brandon Ingram, która nagrała Lou Williams, jednak piłka do swoich kolegów postanowił Bet-at-home porwać dla siebie i potomstwa Trójkę Lakers zabezpieczyć cenne zwycięstwo. Młoda zdobyć zwycięskiego kosza po raz pierwszy w karierze, miał wypracować sześć razy.

“Imprezę wymyślił dla mnie i piłka jest teraz skierowane ku mnie, ale potem zobaczyłem przed sobą żółte światełko”, powiedział dziennikarzom z uśmiechem Williams, zwycięska akcja powinna wyglądać Bet-at-home zupełnie inaczej.

Lakers był najlepszym strzelcem z 18 punktami Jordan Clarkson, jeden punkt mniej młodych zdobył 16 punktów i dodał mózgi Timofiej. Oklahoma pomogło 31 punktów, 13 asyst i osiem zbiórek, Westbrook, którzy nadal mogłyby odwrócić przebieg gry, ale jego ostatni strzał nie osiągnął brzeg. Pivot Steven Adams dał 20 punktów.

Chicago prowadził w pierwszym kwartale na boisku Denver do 14 punktów, ale potem zaczął odczuwać oddech. Dom na drugim dvanáctiminutovku Abraham zasadził 41 punktów do przerwy i został Bet-at-home [goldbets.pl] spłaszczony. Dziewięć sekund przed końcem meczu do stanu 107: 107 Dwyane Wade sfaulował Will Barton, gdzie dwa rzuty przesunięty Denver wygrać.

Isaiah Canaan, z drugiej strony, uderzył w trzy i gospodarzom wygraną 110: 107 rzut karny jednego ubezpieczonego Danilo Gallinari. Zamienniki outshot ławce Nuggets 61:13 goście. Jamal Murray Zespół Zwycięzcy poprawić swój osobisty rekord 24 punktów. Chicago 35 punkty nie były wystarczająco Jimmy Butler.

New York pokonali Portland 107: 103-te Kristaps Porzingis przyczynił się do wygrania 31 punktów i dziewięć zbiórek. Derrick Rose zdobył w ostatniej części ósmej swoich 18 punktów. Poprowadził portlandzki z 22 punktów Damian Lillard.