KI-hlavní produkty

tabulka diety strava je rozdělena na dvě etapy. Během první dochází k poklesu tělesné hmotnosti, a v době druhého dosažené výsledky jsou stanoveny. Vezměme si každý z kroků podrobněji.
První fáze

Doba trvání této fáze závisí na množství kil. Během něj je povoleno konzumovat pouze “dobré výrobky”, tj. ty, které mají GI vyšší než 50. Při tomto povolené potraviny je třeba ještě a správně kombinovat. Tak potraviny s indexem více než 20 nelze konzumovat společně s jídlem obsahujícím tuky (lipidy), k sobě patří – sýry, maso, rostlinné oleje, drůbež, živočišné tuky, ryby a tak dále, Interval mezi jídly dat druhy výrobků by měla být v řádu tří hodin. Potraviny s indexem není než 20 dovoleno jíst s čímkoliv a v jakémkoliv množství. V podstatě k ní patří zelenina zelené barvy, lilek, zelí, houby a rajčata.

Kromě toho v období dodržování diety je nutné zcela vyloučit z menu výrobky, v jejichž složení se současně vejdou a sacharidy, a tuky, například, zmrzlina, čokoláda, játra, avokádo, smažené brambory, ořechy, čokoláda, atd. Také v prvním kroku je třeba se zbavit všech mastných a sladkých mléčných výrobků. Výjimkou je pouze sýr. Úplný zákaz uplatňují, a na alkoholické nápoje.

Jídlo na by mělo být pravidelné. V den, jako minimum, by měla být tři jídla. Nejvíce hustý z nich, se doporučuje, aby snídaně a nejlehčí večeře, při této večerní jídlo se snažte provést co nejdříve.

Menu stravy se snažte stát, držet se následujících zásad:

Začít den nejlépe z jakéhokoliv ovoce nebo . Jezte jejich nalačno, zbytek stejný zbytek potraviny určené k snídani se doporučuje jíst pouze půl hodiny po ovoce. Na snídaně je jídlo na protein- jídlo. Například, to může být s nízkým obsahem tuku tvaroh nebo jogurt s plátkem chleba hrubé broušení nebo odstředěné mléko a ovesné vločky. Nebo stejné snídaně může být protein-, ale pak to není by měla obsahovat sacharidy. Například, to může v sobě zahrnovat nízkotučný tvaroh, vejce, sýr, šunka. Ale pouze v tomto případě ovoce se doporučuje buď vyloučit, nebo je alespoň dvě hodiny před snídaní.
Na oběd nejlepší je konzumovat bílkovin potravin s lipidy a doplňovat ji zeleninou. Jako hlavní jídlo může působit ryby, maso, mořské plody, drůbež, jako ozdoba zeleniny. Při tom od brambor, fazole, bílá rýže, kukuřice, čočka, těstoviny je třeba odmítnout.
Večerní příjem jídla může být buď protein-, nebo protein-. Pro první možnost bude vyhovovat pokrmy z hnědé rýže, těstoviny vyrobené z celozrnné mouky, luštěniny s omáček a zeleninových pokrmů. Pro druhý – kombinace zeleninových polévek, dušená masa, saláty s vejci, rybami, tvarohem a ptákem.

Strava – menu na tento týden:

Každé ráno musíte jíst jeden nebo několik nebo vypít sklenici čerstvé , od krádež šťávy se doporučuje vzdát, protože je v nich obsažen cukr. Chléb a těstoviny je povoleno konzumovat pouze z celozrnné mouky.

Pozri aj: spalovač tuků a bočné werjsa slovenský – http://dietaweb.sk