Co dělat: pomozte dítěti strukturovat nové poznatky

Co dělat: pomozte dítěti strukturovat nové poznatky. Jak? Zeptejte se svého , aby vám řekl, jak být více a více o jejich nových učitelé. Ať řekne, koho a jak se jmenuje, kdo má nejvíce neobvyklé jméno a příjmení, jak se dostat k tomu či jinému kabinetu. Jaké požadavky mají učitelé historie, a které matematika. Vysvětlovat vám, ve skutečnosti, dítě bude vysvětlovat si, v hlavě velké množství nových informací, – to je velmi známý a účinný příjem. Možná byste si mnohokrát všimli, že když jinou osobu, aby se o problém, který nemá se podaří vyřešit sami, někdy rozhodnutí, “rodí” v hlavě, jako by sama o sobě.

NÁHLÝ

Za druhé, mnoho mohou začít pochybovat o svých silách a schopnostech, protože noví učitelé mají k nim naprosto jiné požadavky a pravidla hodnocení, které se liší od těch, co byli ve škole. Poměrně často učitelé vyšších tříd (zde si koupit koberec dětský) přísněji jsou vhodné k znalostí dítěte. Žák, který byl dříve , najednou v páté třídě začíná probouzet čtyřky, ale jistý stává . To vše může velmi silně narušit sebevědomí dítěte a víru v sebe sama. Může vést k tomu, že dítě přestane milovat předmět z-učitel, buď u něj, obecně, ztratit touhu učit se.

Co dělat: v tomto případě je ta obecná doporučení – podpořte své dítě. Právě teď, měli byste mu ukázat, že ho miluješ, bez ohledu na jeho školní (máme pro vás dětské patrové postele) úspěch, že věříte v něj, a že pomohou překonat všechny složitosti. Zde je možné postupovat následujícím způsobem: řekněte svému dítěti o své vlastní problémy, když se v páté (obchod Banaby) třídě přešel vy osobně. Na jedné straně, a to vám pomůže si vzpomenout, že ne všechny tak hladce, to bylo v páté třídě, a další – vaše dítě pochopí, že nejen u něj jednoho mají podobné složitosti. Tento stejný princip je spuštěna v skupinách. Koneckonců, tam problém není pouze v tom, že se s lidmi pracuje profesionální psychoterapeut. Ale i v tom, že když člověk uvědomí, že se stejnými potížemi, které u něj se potýkají ostatní lidé – se stává lehčí už jen z pochopení, že on není jeden takový.

HEJ TY, TEN KLUK NA TŘETÍ A DÍVKA V ZELENÉM SVETR!

Dalším problémem, který často vzniká v pátých třídách – to žáků. Učitel střední školy nemůže ihned vzpomenout na celou třídu. Nakonec je složen standardní situace: pamatovat jen nejviditelnější – je to buď movers-aktivisté, buď prohnaný . A ostatní děti nové fakulty mohou po dobu několika týdnů, ne měsíců nevyvolal k tabuli, ne se ptát na lekci, vystavovat hodnocení pouze na písemné práce.