Aká je úloha rodičov v tomto procese?

Motivácia dieťaťa, potom dospelých prebieha v dvoch smeroch: túžba po úspechu alebo vyhýbanie sa zlyhaniu. Každý rodič samozrejme chce, aby jeho dieťa bude úspešné. Na realizáciu tejto túžby, je dôležité, aby sa začalo formovať detskú túžbu dosiahnuť.
Úloha rodičov v motivácie

Aká je úloha rodičov v tomto procese? Od detstva dieťa dostane od mamy a otca dvoch vplyvov: odmeny a tresty. Rodičia často snaží realizovať svoje nesplnené sny dieťa, ukladá mu, čo chcete dosiahnuť. V takom prípade, ak dieťa nemôže postaviť sa na svojich rodičov, začne konať podľa princípu nezahrnutia do zlyhania. To znamená, že ak napríklad dieťa nechce chodiť do hudobnej školy, a jeho rodičia sú nútení, vinu za zlé známky, pôjde tam, plniť úlohy, s jediným cieľom nie je byť potrestaný, alebo nie, aby sa dotkol.

Ďalším negatívnym bodom je neustále výčitky a tresty. Keď dieťa je týrané neustále, pre najmenší priestupok, on tvoril vnímanie seba ako porazený. Preto, motivácia na dosiahnutie nie je vylúčené.

Nepriaznivo ovplyvnené takými faktormi, ako porovnanie dieťaťa s jeho rovesníci, keď už hovoríme o to, aké dobré sú, môžu. Okrem toho to tiež vedie k tomu, že dieťa začne horšie správať k druhým, aby jeho deti, stane viac ako otrok, pripravená poslúchať.

Takže, to, čo potrebujete na vytvorenie motivácie pre úspech a snaha o dieťa?
Motivuje úspech

Jedným z hlavných faktorov, – pomoc pri výbere oblasti záujmu a realizovať ju. Dieťa je stále ťažké si vybrať, čo zaujíma jeho. Úlohou rodičov jemne naznačujú, že rôzne typy aktivít, ktoré môžu zaujať dieťa. Ak je aktivita je vybraná, by mala dať pochvalu za úspechy a podpora v prípade poruchy. V každom prípade to nie je nutné povedať, že on neuspel. Avšak, chvála musí byť pre príčinu, a nie len.

Na pomoc deťom stala úspešná, je potrebné, aby sa tak. Tu je dobrý článok o prilákať šťastie do svojho života.

S ohľadom na škole úspech, tam je aj podpora dieťaťa. Na začiatku štúdie, je postoj rodičov k procesu učenia sa, pretože vyžadujú bude závisieť od úrovne úspech dieťaťa. Ak rodič neustále vyžaduje len vysoké skóre, scolds, ak niečo nefunguje, potom tam nemusí byť motivácia uspieť. Tam bude snaha, aby sa zabránilo poruchám. Ak, naopak, v prípade vzdelávacích problémov, mama a otec sú ochotní pomoc, podporu, verte, že sa to podarí, dieťa sa bude snažiť dosiahnuť. On sa bude cítiť, že rodičia veria v neho a on sám chce niečo dosiahnuť.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na Banaby kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa